• Home
  • Eskişehir Konteyner Araba Garajı İmalatı

Eskişehir Konteyner Araba Garajı İmalatı

Arabalarımızın güvenliği bizler için çok önemlidir. Maddi güvencenin yanı sıra arabalarımızı bir dostumuz gibi sever ve ayrıca bir değer daha veririz. Peki arabamızı güvende tutmak için ne yapıyoruz derseniz, metropol yaşam alanlarının kalabalığında sanırım bir çoğumuz arabamızı koruyamıyor. Bir çok ev garajı olmadan inşaa ediliyor. Binanıza, bahçenize bir garaj yapısı inşaa etmek hem zahmetli, hem de maliyetli bir sorun halinde.

Yuvam Konteyner, Türkiye'de araba garajına farklı bir çözüm getirerek, Eskişehir'de konteyner araba garajı imalatı yapmaktadır. Üretiğimiz araba garajları uzaktan kumandalı otomatik açılır kapılı olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca vinç ile taşınabilir yapısı ile ister içinde ister içinde olmadan garajınızı dilediğiniz yere taşıma imkanına sahiptir. 5 ton üzeri yük çeker sağlamlıkta zemin özelliği ile arabanıza özel garaj konteynere sahip olursunuz.Standart arabaj garaj konteynerlerimizin yanı sıra sizin talepleriniz doğrultusunda çok özel, korunaklı, yanmaz özellikli, yangın koruma sistemli araba garaj konteynerleri de imal etmekteyiz. Araba garajınızın nasıl olmasını istediğinizi bize belirterek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Anlaşmamız doğrultusunda kısa sürede araba garaj konteynerinizi imal ederiz ve hemen kullanmaya başlarsınız. Ortalama 30-40 yıl arası kullanım ömrü sunan Eskişehir araba garaj konteyner modellerimizi dilediğiniz zaman 2.el olarak başka ihtiyacı olanlarada satma imkanına da sahipsiniz.

- - - - - - - -
etiketler: alpu araba garajı, beylikova garaj, çifteler, günyüzü, han, inönü, mahmudiye, mihalgazi, mihalıççık, odunpazarı otomobil garajı, sarıcakaya, seyitgazi oto garaj, sivrihisar, tepebaşı konteyner araba garajı

Sık Sorulan Sorular

Yuvam Konteyner Kimdir?
Yuvam Konteyner Kocaeli Gebze organize sanayi bölgesinde konteyner imalatına başlamış, Türkiye'nin önde gelen konteyner üreticileri arasındadır. 2. fabrikasını Eskişihir'de açarak hem üretim kapasitesini artırmakta hem de büyümesini sürdürmektedir.
Ne Tür Konteynerler Üretiyorsunuz?
Yuvam Konteyner üretim çeşitliliği açısında çok önde gelen bir firmadır. Standart konteynerlerin yanı sıra özel konteynerler, atık konteynerler, yük konteynerler gibi bir çok çeşitte konteyner imalatı yapmaktadır.
Ödeme Seçenekleriniz Neler?
Yuvam Konteyner'den satın aldığınız konteynerin ödemesini Nakit, Çek, Havale'nin yanı sıra Tüm kredi kartlarına taksitle ödemesini yapabilirsiniz.
Ürünleriniz Garantili mi?
Yuvam Konteyner'in en çok öne çıkan özelliğinden birisi ürünlerimizin üretim hatalarına karşı 2 yıl garantiye sahip olmasıdır. Konteyneri satın aldıktan sonra bir daha ulaşamadığınız firmalardan değiliz. Bizden kaynaklı bir üretim hatası olduğunda adresinize gelip arızayı ücretsiz tamir ediyoruz. Fakat müşterilerimizin kazara kendi hasar verdiği sorunlar garanti kapsamında değildir. Ama endişelenmeyin, kendi hatalarınızda oluşan sorunlarda sizlere konteynerinizin kurulu olduğu yerde ücretli tamir ve servis hizmetini de vermekteyiz. Bunun için konteynerinizde oluşan hasarlı noktaların fotoğraflarını çekip info@yuvamkonteyner.com.tr adresine eposta atabilirsiniz yada müşteri hizmetleri numaramızdan bizi arayıp whatsapp numaramızı isteyip, oradan fotoğraflarınızı atabilirsiniz.
Ürünlerinizi Görebileceğimiz Showroomunuz Var mı?
Yuvam Konteyner'in ana fabrikası ve tüm ürünlerini görebileceğiniz showroomu Kocaeli Gebze fabrikasında yer almaktadır. Eskişehir fabrikamızda sadece Eskişehir ve İç Anadolu bölgesi müşterilerimizden gelen siparişleri üretme odaklı olduğu için hazırda bir showroomu yer almamaktadır. Ama şu anda gittinizde başka müşterilerimiz için üretimi bitmiş, sevkiyatını bekleyen ürünlerimizi Eskişehir Fabrikamızda görme imkanınız da var.

KURUMSAL HABERLER

[latest][5][recentright]