• Home
  • Eskişehir Kiralık Konteyner

Eskişehir Kiralık Konteyner

Konteynerler ev, iş, arsa, inşaat, ürün tanıtımı, konserler, bilet satışları, güvenlik personeli gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Taşınabilir ve istenilen yere yerleştirildiği anda komple bir bütün yapı olması sayesinde hemen kullanmaya başlanan yapılardır. Bu özelliği konteyner satın almayı vazgeçilmez yapıyor.

Konteynerleri satın aldığınızda yıllarca kullanırsınız ama işiniz bittiğinde satmak biraz zahmetli olabilir, satılana kadar büyük alanlar kapladığı için bir yerde depolamakta ayrı bir sorun teşkil etmektedir. Satın almakta ayrı bir maliyet yükü getirmektedir. Özellikle bir kaç aylık bir konteynere ihtiyacınız olduğunda ise en iyi çözüm konteyner kiralamaktadır.

Neden Eskişehirde Konteyner Kiralamalıyım?

Özellikle kısa süreliğine gerçekleştireceğiniz bir proje olduğunu düşünelim, örneğin Eskişehir'de yada çevre şehirlerden birisinde 3 aylık bir inşaat projeniz var. Tüm personelin konaklaması, wc duş ihtiyacının giderilmesi, yemek yemesi ve malzemelerin korunaklı depolanması, inşaat alanı güvenlik personelinin kalması için 6 adet konteynere ihtiyacınız var. Bu gibi durumda istenilen özelliklerde 6 adet konteyner satın almak size 1 daire parasına mal olacaktır. Ama bunun yerine 3 aylık projeniz için satın almak yerine 6 adet konteyneri kiralayarak neredeyse 1 konteyner fiyatına tüm konteynerlere sahip olur ve ihtiyacınızı giderirsiniz. Ayrıca konteyner kiraladığınızda tüm parayı tek seferde ödemek yerine aylık kira ücretlerini ödeyerek tek seferde ödeme yapmaktan kurtulursunuz. Yada 1 hafta gibi çok kısa süreliğine konser, gezici sinema veya kısa süreliğine bilet satışı yapacağınız bir organizasyonda bilet gişsesi kabinine ihtiyacınız var, yine bu tür bir konteyner ihtiyacınızda ürünü satın almak yerine çok daha az ödeyerek kiralama yapabilmekte ve ihtiyacınızı gidermektesiniz.

Eskişehirin herhangi bir ilçesinde 1 yada daha fazla adette konteyner satın almak yerine kısa süreli işlerinizde Eskişehir konteyner kiralama hizmetinden yararlanarak çok daha az öder, maliyetten kâr edersiniz.

Kiralama Şartları ve Minimum Süreleri Nelerdir?

Eskişehirin tüm ilçelerine konteyner kiralaması yapmaktayız. Ayrıca Kütahya, Bilecik, Ankara şehirlerinden de konteyner kirayabilirsiniz.

- Standart konteyner kiralama şartlarımızda en az 2 aylık konteyner kiralaması yapmaktayız. İhtiyacınız olan süre boyunca kiralamayı yaparsınız, projeniz uzadıkça her ay bildirir ve kira sözleşmesini uzatmaya devam edebilirsiniz.
- Çok özel durumlarınızda bir kaç günlüğüne yada 1-2 haftalığına da konteyner kiralamaktayız, fakat ödeme şartları değişkenlik göstermektedir.
- Kiralama ücretlerinde sizden en az 2 aylık kiralama ücretini peşin almaktayız.
- Gidiş-dönüş nakliye ve vinç ücretlerini kiralama yapan kişi yada firma öder. Bu ücretleri de ilk kiralama döneminde peşin olarak tahsil etmekteyiz.
- Kiraladığınız konteynere sizler tarafından verilen hasarları siz tazmin etmek zorundasınız. Ama sizlere fahiş fiyatlar asla çıkarmamaktayız. Sadece hasar alan bölümün parça değişim masrafı liste fiyatında ne ise onu ve tamir süresince harcanan işçilik süresini sizden tahsil etmektedir. Bu rakamların abartılmadığı, gerçek fiyatı ne ise onu size yansıttığımızı garanti ederiz.
- Standart konteyner türlerinin yanında çok özel özelliklere sahip bir konteyner kiralamak lazım olduğunda dert etmeyin, sizin ihtiyacınız olan özelliklerde de konteyneri imal edip size kiralamaktayız.

Eskişehirden konteyner kiralama hizmeti almak için hemen müşteri hizmetlerimizi arayıp, hizmetinizi almaya stoktan hazır kiralık konteynerlerimiz ile hemen başlayabilirsiniz.


- - - - - - - -
etiketler: alpu, beylikova, çifteler, günyüzü, han, inönü kiralık konteyner, mahmudiye, mihalgazi, mihalıççık, odunpazarı kiralık yük konteyner, sarıcakaya, seyitgazi konteyner kiralama, sivrihisar, kiralık konteyner tepebaşı

Sık Sorulan Sorular

Yuvam Konteyner Kimdir?
Yuvam Konteyner Kocaeli Gebze organize sanayi bölgesinde konteyner imalatına başlamış, Türkiye'nin önde gelen konteyner üreticileri arasındadır. 2. fabrikasını Eskişihir'de açarak hem üretim kapasitesini artırmakta hem de büyümesini sürdürmektedir.
Ne Tür Konteynerler Üretiyorsunuz?
Yuvam Konteyner üretim çeşitliliği açısında çok önde gelen bir firmadır. Standart konteynerlerin yanı sıra özel konteynerler, atık konteynerler, yük konteynerler gibi bir çok çeşitte konteyner imalatı yapmaktadır.
Ödeme Seçenekleriniz Neler?
Yuvam Konteyner'den satın aldığınız konteynerin ödemesini Nakit, Çek, Havale'nin yanı sıra Tüm kredi kartlarına taksitle ödemesini yapabilirsiniz.
Ürünleriniz Garantili mi?
Yuvam Konteyner'in en çok öne çıkan özelliğinden birisi ürünlerimizin üretim hatalarına karşı 2 yıl garantiye sahip olmasıdır. Konteyneri satın aldıktan sonra bir daha ulaşamadığınız firmalardan değiliz. Bizden kaynaklı bir üretim hatası olduğunda adresinize gelip arızayı ücretsiz tamir ediyoruz. Fakat müşterilerimizin kazara kendi hasar verdiği sorunlar garanti kapsamında değildir. Ama endişelenmeyin, kendi hatalarınızda oluşan sorunlarda sizlere konteynerinizin kurulu olduğu yerde ücretli tamir ve servis hizmetini de vermekteyiz. Bunun için konteynerinizde oluşan hasarlı noktaların fotoğraflarını çekip info@yuvamkonteyner.com.tr adresine eposta atabilirsiniz yada müşteri hizmetleri numaramızdan bizi arayıp whatsapp numaramızı isteyip, oradan fotoğraflarınızı atabilirsiniz.
Ürünlerinizi Görebileceğimiz Showroomunuz Var mı?
Yuvam Konteyner'in ana fabrikası ve tüm ürünlerini görebileceğiniz showroomu Kocaeli Gebze fabrikasında yer almaktadır. Eskişehir fabrikamızda sadece Eskişehir ve İç Anadolu bölgesi müşterilerimizden gelen siparişleri üretme odaklı olduğu için hazırda bir showroomu yer almamaktadır. Ama şu anda gittinizde başka müşterilerimiz için üretimi bitmiş, sevkiyatını bekleyen ürünlerimizi Eskişehir Fabrikamızda görme imkanınız da var.

KURUMSAL HABERLER

[latest][5][recentright]