• Home
  • Eskişehir Prefabrik

Eskişehir Prefabrik

Yuvam Prefabrik, Eskişehir Prefabrik ev, ofis, şantiye yapılarını merkez fabrikasında imal etmekte ve Eskişehir'in her ilçesinde kurulumunu uzman kadrosu ile kısa sürede yapmaktadır.

Yuvam Prefabrik, İstanbul'daki prefabrik üretim fabrikasında isteğinize özel yapıların üretimini hazırlar ve sizin arsanızda zemin betonu atılmış alana kurulumunu yapar.

Yaptırmak istediğiniz prefabrik yapı için fiyat teklifi almak için info@yuvamprefabrik.com.tr adresine isteklerinizi eposta olarak göndererek fiyat isteyebilirsiniz.

Müşteriye Ait Olanlar

- Zemin betonu müşteriye aittir, firmamız bu hizmeti vermemektedir.
- Zemin fayans, parke kaplaması müşteriye aittir.
- Mutfak Dolabı müşteriye aittir.
- Banyo malzemelerinin montajlanması ve mutfak dolabı montajı müşteriye aittir.
- Temiz ve pis su giderlerinin bina dışındaki ana şebekeye çekilecek hat müşteriye aittir.
- Yapı izinleri müşteriye aittir.
- Malzeme nakliyesi müşteriye aittir.
- Personelimizin konaklama ve yemek ihtiyaçları müşteriye aittir.

Yuvam Prefabrik'e Ait Olanlar

- Prefabrik binanın bize ait olan tüm malzemelerinin projenize göre imal edilmesi firmamıza aittir.
- Prefabrik yapının adresinizde kurulması firmamıza aittir.
- Prefabrik yapının iç ve dış boyaması firmamıza aittir. (Yapı inşaası tamamlandıktan sonra herhangi farklı bir günde boyama tarihi seçebilirsiniz.
- Elektrik tesisatının döşenmesi firmamıza aittir.
- Kapı ve pencerelerin takılması firmamıza aittir. Kapı ve pencere modelleri firmamızın standart modelidir.
- Çatının yapılması ve montajlanması firmamıza aittir.
- Banyo içerisindeki duş teknesi, lavabo, klozet malzemelerinin temini firmamıza aittir. Montajlanması ise müşteriye aittir.
- Profesyonel prefabrik montaj ekibi firmamıza aittir.
- Boya ustası firmamıza aittir.
- Bina içi Temiz ve pis su tesisatının döşenmesi firmamıza aittir.

FOTO GALERİ

Örnek prefabrik yapı türleri aşağıdaki gibidir. Daha farklı bir prefabrik ev hayaliniz var ise, isteklerinizi bize eposta atarak size özel prefabrik yapınızın fiyatlandırmasını size sunarız.
Prefabrik Yapılarımızın Üretim Standartları


Prefabrik bina malzeme kesit tayini Sap 2000 hesap yöntemi ile yapılmakta, yapılar ise Autocad programında çizilip resimler halinde imalata verilmektedir. Tüm taşıyıcı sistem Rollform makinesinden çekilen özel H, C, U modelli Galvaniz profillerden oluşmaktadır.

- - - - - - - -
etiketler: alpu prefabrik, beylikova prefabrikev, çifteler, günyüzü, han, inönü, mahmudiye, mihalgazi, mihalıççık, odunpazarı prefabrik ev, sarıcakaya, seyitgazi prefabrik şantiye, sivrihisar, tepebaşı prefabrik ofis

Sık Sorulan Sorular

Yuvam Konteyner Kimdir?
Yuvam Konteyner Kocaeli Gebze organize sanayi bölgesinde konteyner imalatına başlamış, Türkiye'nin önde gelen konteyner üreticileri arasındadır. 2. fabrikasını Eskişihir'de açarak hem üretim kapasitesini artırmakta hem de büyümesini sürdürmektedir.
Ne Tür Konteynerler Üretiyorsunuz?
Yuvam Konteyner üretim çeşitliliği açısında çok önde gelen bir firmadır. Standart konteynerlerin yanı sıra özel konteynerler, atık konteynerler, yük konteynerler gibi bir çok çeşitte konteyner imalatı yapmaktadır.
Ödeme Seçenekleriniz Neler?
Yuvam Konteyner'den satın aldığınız konteynerin ödemesini Nakit, Çek, Havale'nin yanı sıra Tüm kredi kartlarına taksitle ödemesini yapabilirsiniz.
Ürünleriniz Garantili mi?
Yuvam Konteyner'in en çok öne çıkan özelliğinden birisi ürünlerimizin üretim hatalarına karşı 2 yıl garantiye sahip olmasıdır. Konteyneri satın aldıktan sonra bir daha ulaşamadığınız firmalardan değiliz. Bizden kaynaklı bir üretim hatası olduğunda adresinize gelip arızayı ücretsiz tamir ediyoruz. Fakat müşterilerimizin kazara kendi hasar verdiği sorunlar garanti kapsamında değildir. Ama endişelenmeyin, kendi hatalarınızda oluşan sorunlarda sizlere konteynerinizin kurulu olduğu yerde ücretli tamir ve servis hizmetini de vermekteyiz. Bunun için konteynerinizde oluşan hasarlı noktaların fotoğraflarını çekip info@yuvamkonteyner.com.tr adresine eposta atabilirsiniz yada müşteri hizmetleri numaramızdan bizi arayıp whatsapp numaramızı isteyip, oradan fotoğraflarınızı atabilirsiniz.
Ürünlerinizi Görebileceğimiz Showroomunuz Var mı?
Yuvam Konteyner'in ana fabrikası ve tüm ürünlerini görebileceğiniz showroomu Kocaeli Gebze fabrikasında yer almaktadır. Eskişehir fabrikamızda sadece Eskişehir ve İç Anadolu bölgesi müşterilerimizden gelen siparişleri üretme odaklı olduğu için hazırda bir showroomu yer almamaktadır. Ama şu anda gittinizde başka müşterilerimiz için üretimi bitmiş, sevkiyatını bekleyen ürünlerimizi Eskişehir Fabrikamızda görme imkanınız da var.

KURUMSAL HABERLER

[latest][5][recentright]