• Home
  • Eskişehir Konteyner Ev

Eskişehir Konteyner Ev

Eskişehirde konteyner ev sahibi olmak çok kolay. Uzun kullanım ömrü, kolay ısınma, hızlı imalat ve kurulum avantajlarıyla sizinde konteyner eviniz olabilir.


Konteyner evlerde dilediğiniz özelleştirmeleri yapabilmektesiniz. Tek odalı, 2 odalı yada daha fazla odalı bir ev mi istiyorsunuz, konteyner yapılarla bu çok kolay. Uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız sadece bir konteyner ile eviniz olabilir yada birleşimli konteynerler ile daha büyük evlere sahip olabilirsiniz. Çatısız yada çatılı, verandalı, 2 katlı, tercih size kalmış.

Yuvam Konteyner Türkiye'nin en büyük konteyner üreticilerinden birisidir. Eskişehir de sizlere üretim yaptığı fabrikası ile Eskişehirin tüm ilçelerinden kolayca konteyner ev satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilir yada eposta adresimizden bize yazabilirsiniz.Neden Konteyner Ev?


Özellikle yaşadığınız evinizden uzak bir yerde yada köyünüzde arsanız, bahçeniz, tarlanız var ve orayla ilgilenmek için ayda bir kaç defa gitmeniz gerekte ise, bu arsanıza yasal sorunlara takılmadan bir ev yapmanın en kolay yolu konteyner evden geçmektedir. Eskişehirde arsanıza koyacağınız konteyner ev ile arazinizle ilgilenmek istediğiniz günlerde dilediğiniz zaman içerisine başınızı sokabileceğiniz bir yapınız olur. Ayrıca bahçenizde, tarlanızda kullanacağınız alet edevatı da konteyner eviniz içerisinde muhafaza ederek kaybolmasını önlersiniz.

Günümüzde bir çok kimyasal ve yapay ürünlerle üretilen sağlıksız sebze meyve yüzünden hem lezzetli yiyecekler yiyemiyoruz hem de sağlımıza etkisi olan sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz. Üreticilere güvenmekte bazen çok zor oluyor. Bu yüzden en iyi çözüm kendi elimizle üreteceğimiz sebze meyveler oluyor. Aynı zamanda toprakla uğraşmanın verdiği keyifte cabası. Hal böyle olunca kafanızı dağıtmak yada arsanızla ilgilenmek için sık sık eskişehirden uzaklaşarak arsanızdaki konteyner evinizde kafanızı dinleyebilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Konteyner yapılar standart, sandwich panel yada betopanlı olmak üzere 3 farklı malzeme türünde imal edilmektedirler.
  • Standart konteynerlerin dış duvarları paslanmaya dirençli fırın boyalı galvaniz sac ile kaplanmakta, iç duvarları ise kolay temizlenebilen PVC lambiri ile kaplanmaktadır. Avantajı fiyatı en uygun olan ürün türüdür. Dezavantajı ise ısınma için sadece elektrikli ısıtıcılar kullanılmaktadır.
  • Sandwich panel konteynerler yüksek ısı yalıtımı sayesinde en çok tercih edilen konteyner türüdür. Özel üretim ürünler olan sandwich panel içerisindeki ısıyı muhafaza etmekte çok başarılıdır ve dışarıdaki soğuktan yüksek kalitede korumaktadır. İçerisinde ister elektrikli ısıtıcı, isterseniz soba yakabilirsiniz. Fiyatı 3 ürün türüne göre ortada yer almaktadır.
  • Betopanlı konteynerler ise gerçek beton panellerinden imal edilmelerinden dolayı gerçek ev yapısını sunan tek konteyner türüdür. Dışında ve içerisinde kullanılan beton paneller sayesinde hem gerçek bir ev görünümüne sahip olursunuz hemde ısınmada her türlü aygıtı kolaylıkla kullanabilirsiniz. İç ve dış cephe duvar boyasıyla dilediğiniz zaman konteyner evinizi tekrar boyayabilirsiniz. Fiyatı kullanılan malzeme farklarından dolayı diğerlerine göre bir miktar daha fazladır.
  • Konteyner evlerde içerisinde wc, duş, mutfak, yatak odası gibi bir çok ihtiyaca özel bölmeler, odalar yapılmaktadır.
  • Konteyner evlerde çatı ile tam bir gerçek eve sahip olabilmektesiniz. Sadece çatı yapılarak güneş ışınlarından koruyup ciddi bir ısı yalıtımı sağlar ve içerisinde ferahça oturabilirsiniz. Yada önüne bir veranda çıkıntılı çatı yaptırarak konteyner evinizin önünde ferahça oturabilir, manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Konteyner evlerin en güzel avantajları herşeyi üzerinde olarak imal edilmesinden dolayı, dilediğiniz zaman vinç yardımı ile yerini değiştirebilirsiniz yada alıp başka bir araziye taşıyıp orada da hemen oturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir diğer avantajı ise ihtiyacınız bittiğinde çöpe atmak zorunda değilsiniz 2. el fiyatıyla tekrar bir başkasına yada firmamıza satarak para kazanabilirsiniz. 

- - - - - - - -
etiketler: alpu ofis, beylikova ev, çifteler, günyüzü, han, inönü, mahmudiye, mihalgazi, mihalıççık, odunpazarı konteyner ev, sarıcakaya, seyitgazi ev konteyneri, sivrihisar, konteyner ev tepebaşı

Sık Sorulan Sorular

Yuvam Konteyner Kimdir?
Yuvam Konteyner Kocaeli Gebze organize sanayi bölgesinde konteyner imalatına başlamış, Türkiye'nin önde gelen konteyner üreticileri arasındadır. 2. fabrikasını Eskişihir'de açarak hem üretim kapasitesini artırmakta hem de büyümesini sürdürmektedir.
Ne Tür Konteynerler Üretiyorsunuz?
Yuvam Konteyner üretim çeşitliliği açısında çok önde gelen bir firmadır. Standart konteynerlerin yanı sıra özel konteynerler, atık konteynerler, yük konteynerler gibi bir çok çeşitte konteyner imalatı yapmaktadır.
Ödeme Seçenekleriniz Neler?
Yuvam Konteyner'den satın aldığınız konteynerin ödemesini Nakit, Çek, Havale'nin yanı sıra Tüm kredi kartlarına taksitle ödemesini yapabilirsiniz.
Ürünleriniz Garantili mi?
Yuvam Konteyner'in en çok öne çıkan özelliğinden birisi ürünlerimizin üretim hatalarına karşı 2 yıl garantiye sahip olmasıdır. Konteyneri satın aldıktan sonra bir daha ulaşamadığınız firmalardan değiliz. Bizden kaynaklı bir üretim hatası olduğunda adresinize gelip arızayı ücretsiz tamir ediyoruz. Fakat müşterilerimizin kazara kendi hasar verdiği sorunlar garanti kapsamında değildir. Ama endişelenmeyin, kendi hatalarınızda oluşan sorunlarda sizlere konteynerinizin kurulu olduğu yerde ücretli tamir ve servis hizmetini de vermekteyiz. Bunun için konteynerinizde oluşan hasarlı noktaların fotoğraflarını çekip info@yuvamkonteyner.com.tr adresine eposta atabilirsiniz yada müşteri hizmetleri numaramızdan bizi arayıp whatsapp numaramızı isteyip, oradan fotoğraflarınızı atabilirsiniz.
Ürünlerinizi Görebileceğimiz Showroomunuz Var mı?
Yuvam Konteyner'in ana fabrikası ve tüm ürünlerini görebileceğiniz showroomu Kocaeli Gebze fabrikasında yer almaktadır. Eskişehir fabrikamızda sadece Eskişehir ve İç Anadolu bölgesi müşterilerimizden gelen siparişleri üretme odaklı olduğu için hazırda bir showroomu yer almamaktadır. Ama şu anda gittinizde başka müşterilerimiz için üretimi bitmiş, sevkiyatını bekleyen ürünlerimizi Eskişehir Fabrikamızda görme imkanınız da var.

KURUMSAL HABERLER

[latest][5][recentright]